Nakupujte české výrobky přímo od výrobce za přijatelné ceny.

Jaroslav Havel

Petrovice 39
Týniště nad Orlicí
51721
777 342 332
havelinteriery@tiscali.cz

O nás

Od roku 1991 kdy byla založena firma, se zabýváme výrobou nábytku pro mateřské školy. Startovacím impulsem byla potřeba obnovení stávajícího nábytkového vybavení v naší obci.Všichni si pamatujeme, jak vypadal universální školkový regál, skříňka nebo překližková kuchyňka. V letech 1991 – 2005 jsme proto vytvořily vlastní řadu výrobků, převážně z masivu a prezentací na webu, výstavách a pomocí prodejců uvedli na trh.

V následujícím období jsme přistoupili na spolupráci s firmou, která kompletně zajišťovala obchodní stránku naší výroby. Během této spolupráce se započala naše specializace na produkci židliček a stolů až jsme se vypracovali na post významného výrobce na trhu.V současné době dodáváme do školek a družin ročně několik tisíc kusů nábytku v různých barvách, výškách a tvarech.

Spolupráce s takovou firmou jako je Ton Bystřice (dlouhodobý výrobce ohýbaného nábytku) nám umožňuje produkovat kvalitní židličky s tvarovaným sedákem a opěrákem.Stoly vyrábíme se zakulacenými rohy, tuto nespornou výhodu dětských stolů zajišťujeme pomocí kvalitních nábytkových hran v různých barvách.

Během několika posledních roků jsme přidali do výroby lehátka a vrátili jsme se k výrobě šatních skříněk a bloků.Tak jak se mění během roků požadavky našich zákazníků a tržní prostředí, tlaky zahraničních prodejců v naší zemi zesílily, přistoupili jsme nevyhnutelně po letech k vlastnímu prodeji našich výrobků.

Doufáme, že Vás zaujmeme nejen velice příjemnými cenami ale i stálou kvalitou naší produkce.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.